Шопинг во Софија

Шопинг во Софија

Бугарија
Времетраење

1 денови

Тип на тура

Групно патување

Група

40 особи

img

Опис

Во цената не е вклучено:

-       Патничко осигурување

-       Останати лични трошоци


Состанок на групата на Дрводекор во 04:00 часот, поаѓање 04:15

Пристигнување во Paradise Shoping Centar околу 09:30 часот

Слободно време за шопинг и индивидуални активности

Поаѓање за Скопје во 17:00 часот по локално време


Телефон за контакт и пријавување: 02 3109 518 и 070 570 844


Агенда

Детали

Датум на поаѓање

10 November, 2022

Датум на враќање

11 November, 2022

Информации

Организирана шопинг тура во најголемиот трговски центар Paradise Shopping Center, Ikea Ring Mall и Decathlon; каде ќе ги најдете најпознатите светски брендови ! (www.mallofsofia.com)icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро