Вила Звончица

Една од најубавите вили на најубавата планина во Србија

Копаоник
img

Соби

01-10.12.2023 10-24.12.2023 24.12.2023-28.01.2024 28.01-10.03.2024 10-24.03.2024
73.00 € (1 ноќ) 85.00 € (1 ноќ) 641.00 € (7 ноќи) 556.00 € (7 ноќи) 513.00 € (7 ноќи)

01-10.12.2023 10-24.12.2023 24.12.2023-28.01.2024 28.01-10.03.2024 10-24.03.2024
104.00 € (1 ноќ) 110.00 € (1 ноќ) 1.026.00 € (7 ноќи) 769.00 € (7 ноќи) 726.00 € (7 ноќи)

01-10.12.2023 10-24.12.2023 24.12.2023-28.01.2024 28.01-10.03.2024 10-24.03.2024
110.00 € (1 ноќ) 120.00 € (1 ноќ) 1.111.00 € (7 ноќи) 838.00 € (7 ноќи) 769.00 € (7 ноќи)

01-10.12.2023 10-24.12.2023 24.12.2023-28.01.2024 28.01-10.03.2024 10-24.03.2024
147.00 € (1 ноќ) 201.00 € (1 ноќ) 1.410.00 € (7 ноќи) 1.282.00 € (7 ноќи) 1.197.00 € (7 ноќи)

01-10.12.2023 10-24.12.2023 24.12.2023-28.01.2024 28.01-10.03.2024 10-24.03.2024
208.00 € (1 ноќ) 208.00 € (1 ноќ) 1.581.00 € (7 ноќи) 1.453.00 € (7 ноќи) 1.453.00 € (7 ноќи)

Опис

Во цената е вклучено:

  • Наем на студио/апартман за наведен број на ноќевања
  • Користење на ски гардероба
  • Бесплатен wi-fi
  • Секојдневно одржување
  • Услуги на рецепција


Цените се во евра по студио/апартман за 1 или 7 ноќевања.

Помал број ноќевања, на барање.


Во цената не е вклучено:

- Такса за престој: Возрасни: 1,10 еур дневно; Деца од 7 до 15 год 0,60 еур дневно; Деца 2 до 7 год. бесплатно

- Осигурување 0,45 еур дневно по лице (деца до 2 год. не плаќаат осигурување)

Локација

Цена

73.00 €

Детали

Сместена во самиот центар на туристичкиот центар Копаоник. Тоа е околу 180 метри од скијачката патека Караман Гребен по шумска патека и околу 100 метри од главниот влез на Гранд Хотел и Спа. Достапни се студиа и апартмани со големина од 20 до 50м2.


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро