Hanioti Grand Otel

Во селото Ханиоти на источниот брег на Касандра, на плажа

Грција
img

Соби

20 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
68.00 € 100.00 € 131.00 € 194.00 €

20 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
51.00 € 68.00 € 85.00 € 119.00 €

20 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
47.00 € 63.00 € 77.00 € 112.00 €

20 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
127.00 € 171.00 € 207.00 € 296.00 €

20 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
157.00 € 188.00 € 229.00 € 352.00 €

20 – 31.05 / 01 - 15.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 26.08 – 15.09 01.07 – 25.08
42.00 € 58.00 € 73.00 € 109.00 €

Опис

*Цените за собите се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион, а во апартманите се од апартман.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 25%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 - 28.02.2023 и платени 50% од сумата до 05.03.2023, за престој од 20.05.2023 до 15.10.2023.


Early Booking Offer 30%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 - 31.01.2023 и платени 50% од сумата до 05.02.2023, за престој од 20.05.2023 до 15.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

42.00 €

Детали

Во селото Ханиоти на источниот брег на Касандра. Комплекс со 4 ѕвездички, на плажа, има прекрасен бар со базен. Ова сместување ве става блиску до атракции и интересни опции за јадење. Хотелот располага со отворен базен со снек бар покрај базенот.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро