Xenios Theoxenia

Хотелот кој се наоѓа на едно од најубавите места, Света Гора

Грција
img
img
img
img

Соби

31.05 – 18.06 / 21.09 - 18.10 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
101.00 € 131.00 € 155.00 € 168.00 € 127.00 €

31.05 – 18.06 / 21.09 - 18.10 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
60.00 € 78.50 € 94.00 € 102.00 € 76.50 €

31.05 – 18.06 / 21.09 - 18.10 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
57.50 € 74.50 € 90.00 € 95.50 € 72.50 €

31.05 – 18.06 / 21.09 - 18.10 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
51.50 € 66.00 € 79.50 € 84.00 € 66.00 €

31.05 – 18.06 / 21.09 - 18.10 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
55.00 € 72.00 € 86.00 € 93.00 € 70.00 €

31.05 – 18.06 / 21.09 - 18.10 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
79.50 € 104.00 € 121.50 € 131.00 € 111.50 €

31.05 – 18.06 / 21.09 - 18.10 19.06 – 05.07 06 – 23.07 / 17 – 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
85.00 € 110.00 € 128.00 € 137.50 € 116.50 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето, четврто или петто лице плаќа 50% од цената за возрасен.

*Прво дете (2-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.

*Второ, трето или четврто дете (2-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.Забелешка:

HB е категоризирана како HB+ и вклучува доручек и вечера на шведска маса; безалкохолни пијалоци, вода, кафе за време на вечерата .


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-21 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 75% од вкупната сума.

No show се наплатува 90%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 90%.

Локација

Цена

51.50 €

Детали

Хотел со 4* кој се наоѓа на едно од најубавите места на важен културен центар на православието, на три километри од Уранополи, Халкидики на полуостровот Света Гора. Тој нуди климатизирани соби, тениско игралиште и 4 базени, вклучувајќи базен со олимписка големина и базен со хидромасажа.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро