Хотелот со идеална локација покрај морскиот брег

Грција
img
img
img
img

Соби

25.05 - 03.06 04.06 - 15.06 16.06 – 05.07 / 26.08 – 10.09 06.07 – 25.08 11.09 – 22.09
35.00 € 43.00 € 53.00 € 73.00 € 43.00 €

25.05 - 03.06 04.06 - 15.06 16.06 – 05.07 / 26.08 – 10.09 06.07 – 25.08 11.09 – 22.09
37.00 € 46.00 € 56.00 € 76.00 € 46.00 €

25.05 - 03.06 04.06 - 15.06 16.06 – 05.07 / 26.08 – 10.09 06.07 – 25.08 11.09 – 22.09
34.00 € 44.00 € 54.00 € 74.00 € 44.00 €

25.05 - 03.06 04.06 - 15.06 16.06 – 05.07 / 26.08 – 10.09 06.07 – 25.08 11.09 – 22.09
32.00 € 40.00 € 50.00 € 70.00 € 40.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-14 г.) плаќа 60% од цената за возрасен.


Early Booking Offer -10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 28.02.2023 и целосно платени до 05.03.2023, за престој од 25.05.2023 до 22.09.2023.


Early Booking Offer -20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 16.11.2022 до 31.12.2022 и целосно платени до 05.01.2023, за престој од 25.05.2023 до 22.09.2023.


Забелешки:

Понудата за рана резервација важи за пријавување само на одредени датуми (25/05, 30/05, 01/06, 04/06, 06/06, 09/06, итн.)


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 7-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 75% од вкупната сума.

Откажување од 1-6 дена пред пријавувањето, се наплатува 100% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

35.00 €

Детали

Хотелот Ал Маре е одличен избор за оние кои го посетуваат Полихроно. Идеална локација, покрај морскиот брег, опкружен со мирот и тишината на боровата шума. Хотелот располага со базен, ресторан и паркинг, а собите се опремени со фрижидер, клима, wi-fi.


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро