Portes Lithos Luxury Resort

Хотелот со поглед на планината Олимп и Егејското Море

Грција
img

Соби

29.04 – 20.05 21.05 – 20.06 / 21.09 - 04.10 21.06 – 07.07 / 03.09 - 20.09 08.07 – 02.09 05 – 31.10
77.00 € 106.00 € 137.00 € 165.00 € 77.00 €

29.04 – 20.05 21.05 – 20.06 / 21.09 - 04.10 21.06 – 07.07 / 03.09 - 20.09 08.07 – 02.09 05 – 31.10
83.00 € 114.00 € 149.00 € 180.00 € 83.00 €

29.04 – 20.05 21.05 – 20.06 / 21.09 - 04.10 21.06 – 07.07 / 03.09 - 20.09 08.07 – 02.09 05 – 31.10
71.00 € 97.00 € 125.00 € 151.00 € 71.00 €

29.04 – 20.05 21.05 – 20.06 / 21.09 - 04.10 21.06 – 07.07 / 03.09 - 20.09 08.07 – 02.09 05 – 31.10
99.00 € 138.00 € 186.00 € 215.00 € 99.00 €

29.04 – 20.05 21.05 – 20.06 / 21.09 - 04.10 21.06 – 07.07 / 03.09 - 20.09 08.07 – 02.09 05 – 31.10
91.00 € 136.00 € 177.00 € 213.00 € 91.00 €

29.04 – 20.05 21.05 – 20.06 / 21.09 - 04.10 21.06 – 07.07 / 03.09 - 20.09 08.07 – 02.09 05 – 31.10
83.00 € 124.00 € 161.00 € 194.00 € 83.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*За ultra all inclusive, доплата за возрасен 40 еур, за дете (2-12 г.) доплата 20 еур.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 30%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 28.02.2023 и платени 60% до 05.03.2023, за престој од 29.04.2023 до 31.05.2023.


Early Booking Offer 30%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 28.02.2023 и платени 60% до 05.03.2023, за престој од 01.10.2023 до 31.10.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 28.02.2023 и платени 60% до 05.03.2023, за престој од 01.06.2023 до 30.09.2023.


Early Booking Offer 25%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.03.2023 до 30.04.2023 и платени 60% до 05.05.2023, за престој од 29.04.2023 до 31.05.2023.


Early Booking Offer 25%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.03.2023 до 30.04.2023 и платени 60% до 05.05.2023, за престој од 01.10.2023 до 31.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.03.2023 до 30.04.2023 и платени 60% до 05.05.2023, за престој од 01.06.2023 до 30.09.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-10 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 70%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 50%.Локација

Цена

71.00 €

Детали

Хотелот се наоѓа на песочна плажа на крајбрежјето на заливот Термаикос, на само 4 километри од градот Неа Муданија, со поглед на планината Олимп и Егејското Море, нудејќи зајдисонца што го одземаат здивот.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро