Hotel Palladium

Помеѓу планина покриена со зелен бор и идилични плажи, е изграден еден од најубавите хотели на Халкидики

Грција
img

Соби

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
41.00 € 46.00 € 55.00 € 70.00 € 81.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
46.00 € 52.00 € 62.00 € 80.00 € 92.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
52.00 € 57.00 € 67.00 € 86.00 € 99.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
50.00 € 59.00 € 69.00 € 89.00 € 103.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
55.00 € 63.00 € 74.00 € 95.00 € 110.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
63.00 € 73.00 € 87.00 € 112.00 € 122.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
68.00 € 80.00 € 94.00 € 122.00 € 130.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*За all inclusive, за возрасен доплата од 20 еур, за дете (2-12 г.) доплата 10 еур.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 16.02.2023 до 15.03.2023 и платени 30% до 20.03.2023, за престој од 19.05.2023 до 08.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 15.02.2023 и платени 30% до 20.02.2023, за престој од 19.05.2023 до 08.10.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 13.10.2022 до 31.12.2022 и платени 30% до 05.01.2023, за престој од 19.05.2023 до 08.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 15-21 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 75% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

41.00 €

Детали

Се наоѓа на полуостровот Касандра, оддалечен од извонредните песочни плажи, наградени за нивната кристално сина вода. На располагање на гостите се базен со детски дел и сончева тераса. Сите соби имаат пристап до балкон, клима уред, сеф и телевизор, а вклучуваат фрижидер и бања со туш и фен.


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро