Alexandros Palace

На бујна зелена падина во областа Трипити

Грција
img

Соби

28.04 – 25.05 / 01 – 22.10 26.05 – 14.06 15.06 – 06.07 07.07 – 27.08 28.08 – 14.09 15 – 30.09
71.00 € 89.00 € 149.00 € 177.00 € 149.00 € 86.00 €

28.04 – 25.05 / 01 – 22.10 26.05 – 14.06 15.06 – 06.07 07.07 – 27.08 28.08 – 14.09 15 – 30.09
46.00 € 59.00 € 83.00 € 99.00 € 83.00 € 59.00 €

28.04 – 25.05 / 01 – 22.10 26.05 – 14.06 15.06 – 06.07 07.07 – 27.08 28.08 – 14.09 15 – 30.09
50.00 € 64.00 € 94.00 € 109.00 € 94.00 € 64.00 €

28.04 – 25.05 / 01 – 22.10 26.05 – 14.06 15.06 – 06.07 07.07 – 27.08 28.08 – 14.09 15 – 30.09
73.00 € 86.00 € 125.00 € 151.00 € 125.00 € 86.00 €

28.04 – 25.05 / 01 – 22.10 26.05 – 14.06 15.06 – 06.07 07.07 – 27.08 28.08 – 14.09 15 – 30.09
69.00 € 78.00 € 116.00 € 140.00 € 116.00 € 78.00 €

28.04 – 25.05 / 01 – 22.10 26.05 – 14.06 15.06 – 06.07 07.07 – 27.08 28.08 – 14.09 15 – 30.09
72.00 € 83.00 € 122.00 € 147.00 € 122.00 € 83.00 €

28.04 – 25.05 / 01 – 22.10 26.05 – 14.06 15.06 – 06.07 07.07 – 27.08 28.08 – 14.09 15 – 30.09
88.00 € 109.00 € 161.00 € 203.00 € 161.00 € 109.00 €

28.04 – 25.05 / 01 – 22.10 26.05 – 14.06 15.06 – 06.07 07.07 – 27.08 28.08 – 14.09 15 – 30.09
76.00 € 95.00 € 135.00 € 161.00 € 135.00 € 99.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*За полнпансион, доплата за возрасен 22 еур, за дете (2-12 г.) доплата 11 еур.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.03.2023 до 31.03.2023 и платени 25% до 05.04.2023, за престој од 28.04.2023 до 22.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 до 28.02.2023 и платени 25% до 05.03.2023, за престој од 28.04.2023 до 22.10.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 11.10.2022 до 31.01.2023 и платени 25% до 05.02.2023, за престој од 28.04.2023 до 22.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.Локација

Цена

71.00 €

Детали

Се наоѓа на бујна зелена падина во областа Трипити на само 5 минути возење до селото Уранополис. Може да се пофали со приватна плажа, велнес центар и тениско игралиште. Гостите можат да уживаат во освежителни пијалоци и егзотични коктели во еден од 4-те барови, вклучително и бар на отворено со панорамски поглед на морето.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро