Хотел Јуниор

Хотелот кој се наоѓа во туристичкиот центар Брзеќе во Копаоник

Копаоник
img

Соби

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
75.00 € 80.00 € 105.00 € 86.00 € 103.00 € 86.00 €

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
83€ / 113€ / 143€ 88€ / 118€ / 148€ 113€ / 143€ / 173€ 94€ / 124€ / 154€ 111€ / 141€ / 171€ 94€ / 124€ / 154€

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
89€ / 119€ / 149€ 94€ / 124€ / 154€ 119€ / 149€ / 179€ 100€ / 130€ / 160€ 117€ / 147€ / 177€ 100€ / 130€ / 160€

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
99€ / 129€ / 159€ 104€ / 134€ / 164€ 129€ / 159€ / 189€ 110€ / 140€ / 170€ 127€ / 157€ / 187€ 110€ / 140€ / 170€

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
97 € 107 € 132 € 113 € 129 € 113 €

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
113 € 143 € 168 € 149 € 165 € 149 €

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
109 € 121 € 143 € 122 € 143 € 122 €

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
150 € 162 € 185 € 163 € 185 € 163 €

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
169 € 181 € 204 € 183 € 204 € 183 €

01-18дек 18-25дек 02-22јан 22јан-12фев 12-26фев 26фев-12мар
246 € 258 € 280 € 260 € 280 € 260 €

Опис

Во цената е вклучено:

  • Сместување во собите на хотелот на база полупансион (појадок и вечера, шведска маса) за наведениот број на лица во избраната соба
  • Во апартманите сместување на база наем, освен за Новогодишните пакети каде цената е за услуга полупансион за наведениот број на
  • Сместување во соба Коначишта е на база ноќевање со појадок (доручек, шведска маса) за наведениот број на лица во соба  
  • Хотелско осигурување, паркинг, wi-fi, користење на користење на ски гардероба, анимација за деца
  • Свечена вечера со музика за дочек на Нова Година 31.12.2022. Дете 7-11 години во придружба на двајца возрасни, кои целосно плаќаат, доплаќаат 1500 rsd свечена вечера за дочек на Нова Година 31.12.2022.


Во цената не е вклучено:

Такса за престој дневно по лице: возрасни 100 rsd, деца 7-15 г. 50 rsd. Деца до 7 г. ослободени од плаќање на такса за престој.  


Попусти и доплати:

- Во собите на Хотелот – прво дете 0-6.99 г. во придружба на две возрасни лица бесплатно – ако користи заедничко легло

- Во собите на Хотелот – второ дете 0-6.99 г. и дете 7-11 г. во придружба на две лица кои целосно плаќаат, плаќа 2.250 rsd сместување со полупансион по ден.

- Во собите Koначиште прво дете 0-6.99 г во придружба на две возрасни лица бесплатно – ако користи заедничко легло, второ дете 0-6,99 г. плаќа 1.750 rsd сместување со доручек по ден

- Во собите Koначиште гостите можат да доплатат полупансионска вечера

- Во собите Koначиште гостите доплаќаат за свечена вечера со музика за дочек на Нова Година 31.12.2022.

- За сместување во Апартманите на хотелот (на база наем) може да се доплати за храна: Доручек 500 rsd за возрасни / 250 rsd за деца 7-11 г;  Вечера 1.000 rsd за возрасни / 500 rsd за деца 7-11 г.

 

Можни доплати:

- JUNIOR Ски Академија за деца 5 дена - 30.000 rsd / 09-17ч / ски школа, опрема, ручек, грижа за деца / od 5-11 г. /

- Ски pass за ски стаза Junior (400м долга за деца и почетници) Ски инструктори и Ски опрема

- Спа центар: базен 2x4м, сауна, џакузи, турски тушеви, теретана – можен е закуп за приватен термин

- Останати содржини за забава: билијард, пинг-понг, фудбал на маса, хокеј на маса.

Локација

Цена

75.00 €

Детали

Се наоѓа во туристичкиот центар Брзеќе во Копаоник, на идеална надморска височина од 1100 метри. Хотелот е идеално место за организација на деловни, спортски, рекреативни активности како и за релаксација и уживање во мирот и автентичноста на природата.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро