Atrium Hotel

Врамен со боровата шума на полуостровот Касандра и кристалните води на Егејското Море

Грција
img
img
img
img

Соби

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02.06 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
54.00 € 66.00 € 77.00 € 86.00 € 93.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02.06 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
45.00 € 56.00 € 64.00 € 71.00 € 77.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02.06 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
58.00 € 71.00 € 84.00 € 93.00 € 101.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02.06 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
67.00 € 83.00 € 97.00 € 108.00 € 116.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02.06 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
61.00 € 76.00 € 88.00 € 99.00 € 106.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02.06 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
71.00 € 88.00 € 103.00 € 116.00 € 125.00 €

19.05 – 01.06 / 24.09 – 08.10 02.06 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
76.00 € 93.00 € 110.00 € 123.00 € 132.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*За all inclusive, за возрасен доплата 20 еур на ден, за дете (2-12 г.) доплата 10 еур на ден.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.03.2023 до 31.03.2023 и платени 30% до 05.04.2023, за престој од 19.05.2023 до 08.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 до 28.02.2023 и платени 30% до 05.03.2023, за престој од 19.05.2023 до 08.10.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 19.10.2022 до 31.01.2023 и платени 30% до 05.02.2023, за престој од 19.05.2023 до 08.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 70% од вкупната сума.

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

45.00 €

Детали

Хотел со 4* кој се наоѓа на заливот Касандра, на Халкидики. Располага со удобни соби, голем отворен базен, ресторан и бар во прекрасната околина на маслинови и борови дрвја. Во базенот има и посебен дел само за најмалите.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро