Хотел со 5* на плажа

Грција
img
img
img
img

Соби

30.04 – 16.05 17.05 – 01.06 / 24.09 – 31.10 02 – 16.06 / 10 – 23.09 17 – 30.06 01.07 – 21.07 / 23.08 – 09.09 22.07 – 22.08
65.50 € 74.00 € 93.5000 € 112.00 € 132.00 € 143.50 €

30.04 – 16.05 17.05 – 01.06 / 24.09 – 31.10 02 – 16.06 / 10 – 23.09 17 – 30.06 01.07 – 21.07 / 23.08 – 09.09 22.07 – 22.08
79.50 € 90.50 € 115.50 € 139.00 € 163.00 € 176.50 €

30.04 – 16.05 17.05 – 01.06 / 24.09 – 31.10 02 – 16.06 / 10 – 23.09 17 – 30.06 01.07 – 21.07 / 23.08 – 09.09 22.07 – 22.08
94.50 € 107.00 € 131.00 € 155.00 € 180.00 € 194.50 €

30.04 – 16.05 17.05 – 01.06 / 24.09 – 31.10 02 – 16.06 / 10 – 23.09 17 – 30.06 01.07 – 21.07 / 23.08 – 09.09 22.07 – 22.08
130.00 € 147.50 € 188.00 € 229.00 € 268.00 € 291.50 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на ноќевање со појадок.

*Доплата за полупансион за возрасен 24 еур, за дете (2-12 г.) доплата 14 еур.

*Дете до 1,99 години се брои како лице.

*Трето лице попуст 30% од цената за возрасен.ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

65.50 €

Детали

Хотел со 5* на плажа, кој располага со голема колекција на минималистички соби и апартмани, два стилски ресторани, спа, конференциски центар и базен. Се на само 5 минути пешачење од живописниот центар Калитеа, каде што може да се најдат бутици, аптека, банка и неколку барови. На 1км од најпознатите барови и ноќни клубови за живите љубители на ноќниот живот.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро