Небеска столица 2

Една од најубавите вили на најубавата планина во Србија

Копаоник
img

Соби

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
790.00 € 883.00 € 1.084.00 € 984.00 € 847.00 €

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
897.00 € 1.005.00 € 1.242.00 € 1.127.00 € 962.00 €

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
1.019.00 € 1.134.00 € 1.393.00 € 1.264.00 € 1.084.00 €

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
1.256.00 € 1.407.00 € 1.723.00 € 1.565.00 € 1.343.00 €

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
419.00 € 467.00 € 521.00 € 497.00 € 443.00 €

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
419.00 € 467.00 € 521.00 € 497.00 € 443.00 €

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
371.00 € 413.00 € 473.00 € 443.00 € 395.00 €

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
347.00 € 377.00 € 449.00 € 413.00 € 371.00 €

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
269.00 € 287.00 € 299.00 € 293.00 € 275.00 €

16-23 дек и 16-30 мар 23 - 30 дек и 20-27 јан и 03- 10 феб и 17 феб - 09 мар 30 дек-13 јан и 10-17 феб 13-20 јан 27 јан - 03 феб и 09-16 мар
251.00 € 251.00 € 251.00 € 251.00 € 251.00 €

17-24 дек и 17-31 мар 24 - 31 дек и 21-28 јан и 04- 11 феб и 18 феб - 10 мар 31 дек-14 јан и 11-18 феб 14-21 јан 28 јан - 04 феб и 10-17 мар
461.00 € 503.00 € 568.00 € 538.00 € 491.00 €

17-24 дек и 17-31 мар 24 - 31 дек и 21-28 јан и 04- 11 феб и 18 феб - 10 мар 31 дек-14 јан и 11-18 феб 14-21 јан 28 јан - 04 феб и 10-17 мар
437.00 € 485.00 € 544.00 € 515.00 € 467.00 €

17-24 дек и 17-31 мар 24 - 31 дек и 21-28 јан и 04- 11 феб и 18 феб - 10 мар 31 дек-14 јан и 11-18 феб 14-21 јан 28 јан - 04 феб и 10-17 мар
389.00 € 425.00 € 497.00 € 461.00 € 413.00 €

17-24 дек и 17-31 мар 24 - 31 дек и 21-28 јан и 04- 11 феб и 18 феб - 10 мар 31 дек-21 јан и 11-18 феб 28 јан - 04 феб и 10-17 мар
275.00 € 299.00 € 305.00 € 287.00 €

17-24 дек и 17-31 мар 24 - 31 дек и 21-28 јан и 04- 11 феб и 18 феб - 10 мар 31 дек-14 јан и 11-18 феб 14-21 јан 28 јан - 04 феб и 10-17 мар
263.00 € 263.00 € 263.00 € 263.00 € 263.00 €

Опис

*Цени за наем на студио/апартман во еур за 7 ноќевања!

*Цени во соба за лице во еур за 7 ноќевања на база полупансион


Во цената е вклучено:

• Во апартмани: наем на студио/апартман за 7 ноќи (доплата за полупансион е задолжителна)

• Во соби: сместување на база полупансион

• Исхрана – шведска маса

• Користење на ски гардероба

• Бесплатен wi-fi

• Услуги на рецепција

• Игротека за деца

За престој пократок од 8 дена, доколку постојат услови, цената се зголемува за 25% на ден (минимум 3 ноќи).


Во цената не е вклучено:

  • Такса за престој 1,10 еур За лице за ноќ. Деца 7 -15 г. 0,60 еур за лице за ноќ
  • Осигурување 0,60 еур за лице за ноќ. Се плаќа на рецепција
  • Полупансион (за сместување во апартмани): 23 еур за лице на ден. Деца до 1.99 г. бесплатно; деца 2-9.99 г. плаќаат 50%
  • Дoплатата за полупансион е задолжителна.


Услови за престој во соби:

  • Деца 2-9.99 г. Во сите соби на сопствено или дополнително легло плаќаат цена намалена за 11,50 еур на ден
  • Дете 2-4.99 г. во 1/2 соба (на заедничко легло) со 2 возрасни плаќа само полупансион 11,50 еур на ден
  • Две деца до 10 г. Во соба на +1 помошно легло (со 2 возрасни), плаќаат по 50%
  • Деца до 1.99 г. - ГРАТИС
  • Доплата за 1/1 соба е 30 еур на ден во КУЛА A и 25 еур во КУЛА B зависно од смената.Локација

Цена

251.00 €

Детали

Се наоѓа над објектот Небеска столица 1, на скијачката патека „Пајно-Пресло“ (Машинац), во непосредна близина на хотел Гранд. Одличен избор за семејства со деца.


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро