Poseidon Sea Resort

Сместен среде бујно зеленило во Неос Мармарас

Грција
img
img
img
img

Соби

18 – 31.05 / 01 – 10.10 01 – 15.06 / 21 – 30.09 16.06 – 06.07 / 03 – 20.09 07.07 – 19.08 20.08 – 02.09
69.00 € 83.00 € 102.00 € 128.00 € 128.00 €

18 – 31.05 / 01 – 10.10 01 – 15.06 / 21 – 30.09 16.06 – 06.07 / 03 – 20.09 07.07 – 19.08 20.08 – 02.09
72.00 € 98.00 € 127.00 € 160.00 € 143.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со all inclusive.

*Трето лице плаќа 50% од цената за возрасен.

*Четврто лице плаќа 50% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-13 г.) плаќа 30% од цената за возрасен.

*Трето дете (2-13 г.) плаќа 30% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 16.03.2023 до 30.04.2023 и платени 30% до 05.05.2023, за престој од 18.05.2023 до 10.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 15.03.2023 и платени 30% до 20.03.2023, за престој од 18.05.2023 до 10.10.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 26.09.2023 до 31.12.2023 и платени 30% до 05.01.2023, за престој од 18.05.2023 до 10.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

69.00 €

Детали

Сместен среде бујно зеленило во Неос Мармарас. Овој хотел со 4 ѕвезди располага со голем базен со бар и ресторан покрај базенот.

Располага со модерно дизајнирани соби кои имаат поглед на базен или градина. Помладите гости можат да се забавуваат на игралиштето.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро