Hotel Forest Nook

Комплекс за одмор во четири сезони

Пампорово
img

Соби

01.12 - 22.12.2022 / 05.03 - 07.04.2023 / без 07-09.12 22.12 - 28.12.2022 / 03.01 - 29.01.2023 30.01 - 04.03.2023
n/a / 62.00 € 75.00 € / 79.00 € 68.00 € / 88.00 €

01.12 - 22.12.2022 / 05.03 - 07.04.2023 / без 07-09.12 22.12 - 28.12.2022 / 03.01 - 29.01.2023 30.01 - 04.03.2023
n/a / 72.00 € 81.00 € / 85.00 € 70.00 € / 94.00 €

01.12 - 22.12.2022 / 05.03 - 07.04.2023 / без 07-09.12 22.12 - 28.12.2022 / 03.01 - 29.01.2023 30.01 - 04.03.2023
n/a / 79.00 € 92.00 € / 96.00 € 102.00 € / 105.00 €

01.12 - 22.12.2022 / 05.03 - 07.04.2023 / без 07-09.12 22.12 - 28.12.2022 / 03.01 - 29.01.2023 30.01 - 04.03.2023
n/a / 89.00 € 97.00 € / 101.00 € 108.00 € / 111.00 €

01.12 - 22.12.2022 / 05.03 - 07.04.2023 / без 07-09.12 22.12 - 28.12.2022 / 03.01 - 29.01.2023 30.01 - 04.03.2023
n/a / 117.00 € 150.00 € / 158.00 € 170.00 € / 175.00 €

01.12 - 22.12.2022 / 05.03 - 07.04.2023 / без 07-09.12 22.12 - 28.12.2022 / 03.01 - 29.01.2023 30.01 - 04.03.2023
n/a / 139.00 € 162.00 € / 170.00 € 182.00 € / 188.00 €

Опис

Во цената е вклучено:

  • 1 ноќевање по лице на база полупансион
  • Бесплатно користење на wi-fi/internet
  • Бесплатно користење на сауна, внатрешен базен, парна бања
  • Трансфер од/до ски центарот Studenets - се закажува на рецепција
  • Хотелсксо осигурување, хотелска такса и 9% VAT


Минимум престој 2 ноќевања за време на викенд! 


Попусти:

Дете под 5.99 г. на дополнително легло со двајца возрасни на база полупансион - бесплатно

Дете од 6 - 11.99 г. на дополнително легло на база полупансион - 13.00 еур

Возрасен на дополнително легло во апартман, на база полупансион - 28.00 еур

Еднокреветна соба - 30% од цената за Двокреветна соба

Доплати:

Новогодишна вечера додатоци / не е задолжително / 72.00 еур за возрасен и 36.00 еур за дете 6 - 11.99 г. и 14.50 еур за дете 3- 5.99 г.

Божиќна вера додатоци / не е задолжително / 34.00 еур за возрасен и 17.00 еур за дете 6 - 11.99 г. и 11.50 еур за дете 3- 5.99 г.


ОТКАЖУВАЊА:

Не се наплаќа за откажување 3 дена пред пристигање за период:

01.12.2022 - 22.12.2022 и 05.03.2023 - 07.04.2023

По овој период се наплаќа 1 ноќевање

 

Не се наплаќа за откажување 7 дена пред пристигање за период:

22.12.2022 - 28.12.2022 и 03.01.2023 - 29.01.2023 и 30.01.2023 - 04.03.2023  

По овој период се наплаќа 1 ноќевање

 

Не се наплаќа за откажување 26 дена пред пристигање за период:

29.12.2022 - 02.01.2023

По овој пеиод се наплаќа 100%

 

No show 100 % penalty 

 

Локација

Цена

62.00 €

Детали

Комплекс за одмор во четири сезони, лоциран во градот Пампорово, специјално дизајниран како природно место за рекреација и забава. Обезбедени се спа и велнес центар и затворен базен. Нуди мини скијачка патека, скара и бесплатен паркинг. Исто така нуди италијански и бугарски ресторан, ноќен клуб и кино, како и анимации за најмалите гости. 

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро