Hotel Prespa

хотелот Преспа кој ви го отвора целиот шарм на планините Родопи

Пампорово
img

Соби

01.12 - 16.12.2022 / 02.01 - 20.01.2023 / 18.02 - 31.03.2023 17.12 - 29.12.2022 / 21.01 - 17.02.2023 30.12.2022 - 01.01.2023
72.00 € 74.00 € 112.00 €

01.12 - 16.12.2022 / 02.01 - 20.01.2023 / 18.02 - 31.03.2023 17.12 - 29.12.2022 / 21.01 - 17.02.2023 30.12.2022 - 01.01.2023
47.00 € 49.00 € 106.00 €

01.12 - 16.12.2022 / 02.01 - 20.01.2023 / 18.02 - 31.03.2023 17.12 - 29.12.2022 / 21.01 - 17.02.2023 30.12.2022 - 01.01.2023
107.00 € 110.00 € 161.00 €

01.12 - 16.12.2022 / 02.01 - 20.01.2023 / 18.02 - 31.03.2023 17.12 - 29.12.2022 / 21.01 - 17.02.2023 30.12.2022 - 01.01.2023
28.00 € 51.00 € 46.00 €

01.12 - 16.12.2022 / 02.01 - 20.01.2023 / 18.02 - 31.03.2023 17.12 - 29.12.2022 / 21.01 - 17.02.2023 30.12.2022 - 01.01.2023
25.00 € 27.00 € 55.00 €

01.12 - 16.12.2022 / 02.01 - 20.01.2023 / 18.02 - 31.03.2023 17.12 - 29.12.2022 / 21.01 - 17.02.2023 30.12.2022 - 01.01.2023
12.00 € 14.00 € 24.00 €

Опис

Во цената е вклучено:

  • 1 ноќевање со појадок и вечера
  • Бесплатно користење на фитнес, сауна
  • Интернет и необезбеден паркинг
  • Хотелско осигурување, 9% VAT


Минимум престој 5 ноќевања за сите периоди!

Додатоци:

Божиќна вечера / задолжителна / 40.00 еур за возрасен и 20.00 еур за дете од 6 - 11 г.

Новогодишна вечера / задолжителна / 70.00 еур за возрасен и 35.00 еур за дете од 6 - 11 г.

Максимум сместување:

Еднокреветна соба - 1 лице

Двокреветна соба - 2 + 1 лице

Студио - 2 + 2 лица

Попусти:

Дете до 1.99 г. - бесплатно

Extras:

7=6 важи за пристигнување во период од 02.01.2023 до 20.01.2023 и од 04.03.2023 до крај на сезоната

ОТКАЖУВАЊА:

Не се наплаќа за откажување 9 на пред пристигање за период:

01.12.2022 - 16.12.2022 и 02.01.2023 - 20.01.2023 и 18.02.2023 - 31.03.2023

По овој период се наплаќаат 2 ноќевања

Не се наплаќа за откажување 9 на пред пристигање за период:

17.12.2022 - 29.12.2022 и 21.01.2023 - 17.02.2023

По овој период се наплаќаат 2 ноќевања

Не се наплаќа за откажување 35 на пред пристигање за период:

30.12.2022 - 01.01.2023

По овој период се наплаќа 100%

No show 100 % penalty

Локација

Цена

24.00 €

Детали

На 1600м. надморска височина, хотелот Преспа ви го отвора целиот шарм на планините Родопи. Се наоѓа во централниот дел на Пампорово и на 500 метри од скилифтот. Има теретана, сауна и услуги за масажа. Секоја соба има поглед на планина. 

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро