Опкружен со борови шуми на песочната плажа на заливот Макриа Лагада во Никити

Грција
img
img
img
img

Соби

30.04 – 02.06 / 23.09 - 13.10 03 – 23.06 / 13 – 22.09 24.06 – 14.07 / 26.08 – 12.09 15.07 – 25.08
76.50 € 98.50 € 128.50 € 136.50 €

30.04 – 02.06 / 23.09 - 13.10 03 – 23.06 / 13 – 22.09 24.06 – 14.07 / 26.08 – 12.09 15.07 – 25.08
102.50 € 124.50 € 151.50 € 182.50 €

30.04 – 02.06 / 23.09 - 13.10 03 – 23.06 / 13 – 22.09 24.06 – 14.07 / 26.08 – 12.09 15.07 – 25.08
108.00 € 132.50 € 161.50 € 192.00 €

30.04 – 02.06 / 23.09 - 13.10 03 – 23.06 / 13 – 22.09 24.06 – 14.07 / 26.08 – 12.09 15.07 – 25.08
151.50 € 207.50 € 262.50 € 295.50 €

30.04 – 02.06 / 23.09 - 13.10 03 – 23.06 / 13 – 22.09 24.06 – 14.07 / 26.08 – 12.09 15.07 – 25.08
116.00 € 142.50 € 177.50 € 224.50 €

30.04 – 02.06 / 23.09 - 13.10 03 – 23.06 / 13 – 22.09 24.06 – 14.07 / 26.08 – 12.09 15.07 – 25.08
176.50 € 242.50 € 287.50 € 330.50 €

12.05 – 02.06 / 24.09 - 09.10 03 – 24.06 / 10 – 23.09 25.06 – 15.07 / 27.08 – 09.09 16.07 – 26.08
228.50 € 173.50 € 210.00 € 259.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за соба на база полупансион.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.04.2024 - 30.04.2024 и платени 50% од сумата до 05.05.2024, за престој од 30.04.2024 до 13.10.2024.


ОТКАЖУВАЊА:

No show се наплатуваат 2 ноќевања.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

76.50 €

Детали

Хотел со 3*, опкружен со борови шуми на песочната плажа на заливот Макрија Лагада во Никити, хотелот Порфи располага со базен и тениско игралиште. Тој нуди појадок во својата светла трпезарија со поглед на Егејското Море.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро